235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1448. Cukordoboz

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Péter Testvérek mesterjegy, belső rész aranyozva, négy öntött lábon, ovális, öblös test, bordázott díszítéssel, zsanéros fedélnyitódással

384 g; 15*14,5*11,5 cm