1467. Evőeszközkészlet, 12 személyes
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Mayerhof György mesterjegye, néhány darabon "KG" és Polgár Kálmán(?) jegy, angol vágott fazon, solingeni acél pengékkel, 5 fiókos fa dobozban,
Ntto: 5700 g
2 szinten össz: 120 db, sérült késnyelek, javításra szorulnak