1022. Falióra konzollal
francia ,18. sz, Baillon Albert Jean Batista (1715-1722) órásmester, egyhavi járású, ismétlős szerkezet, fa alapon teknőcpáncél borítással, réz intarziával, jelezve az óraszerkezetben: "Albert
m: 69 cm, konzol m: 27 cm
Baillon Paris", római számos, zománcozott számok, egy kulccsal, ingával, működőképes