235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Falióra konzollal

1022. Falióra konzollal

francia ,18. sz, Baillon Albert Jean Batista (1715-1722) órásmester, egyhavi járású, ismétlős szerkezet, fa alapon teknőcpáncél borítással, réz intarziával, jelezve az óraszerkezetben: "Albert

m: 69 cm, konzol m: 27 cm

Baillon Paris", római számos, zománcozott számok, egy kulccsal, ingával, működőképes