235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Asztalközép

1454. Asztalközép

Prága (?), 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "AP" mesterjegy, neorokokó, trébelt, poncolt díszítéssel

1000 g; 42,5*41,5 cm