1431. Karaffa
Schwäbisch Gmünd, 20. sz. eleje,hold koronás fémjellel, 800 ezrelékes ezüst szerelékkel, Wilhelm Binder mesterjegyével, csiszolt, köszörült, színtelen, üveggel
m: 28 cm