235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Karaffa

1431. Karaffa

Schwäbisch Gmünd, 20. sz. eleje,hold koronás fémjellel, 800 ezrelékes ezüst szerelékkel, Wilhelm Binder mesterjegyével, csiszolt, köszörült, színtelen, üveggel

m: 28 cm