235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Dísztányér

821. Dísztányér

Savona, 17. sz. vége, ónmázas fajansz, jelezve az alján: ötágú csillag és G. betűjel, sérült

d: 38 cm