235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kupa

1458. Kupa

19. sz. második fele, antik ezüst, "WoM" mesterjegy, palástján trébelt, poncolt Bacchus szekere felvonulással, öntött szirénalakos füllel, restaurált

362 g; m: 14,5 cm