235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kaukázusi "Lezgi" szőnyeg

1123. Kaukázusi "Lezgi" szőnyeg

19. sz. második fele, gördesz csomózás, sérült

297*184 cm