1080. Keretóra
Bécs, 19. sz. második fele, jelezve: Hoyer in Wien, negyedütős szerkezet, arab számos, percbeosztásos zománc számlap, dátummutatós szerkezet, blondelmasszás aranyozott keretben,
54*45 cm
aranyozott sárgaréz rátétekkel, ingával, működő zeneszerkezettel, működőképes