235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Keretóra

1080. Keretóra

Bécs, 19. sz. második fele, jelezve: Hoyer in Wien, negyedütős szerkezet, arab számos, percbeosztásos zománc számlap, dátummutatós szerkezet, blondelmasszás aranyozott keretben,

54*45 cm

aranyozott sárgaréz rátétekkel, ingával, működő zeneszerkezettel, működőképes