235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Szalongarnitúra, 5 db-os

986. Szalongarnitúra, 5 db-os

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, sérült, kanapé: 111*16*62 cm; 3 db karszék: 94*62*68 cm; asztal: 78*108*66 cm