235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tál

925. Tál

Japán, Új-kutani, 19. sz. vége, festett satsuma jellegű kőcserép, madaras dekorral, fényes aranyozással, alján jelzett

22,2*18,5 cm