235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Díszváza

1325. Díszváza

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott fehér cserép, plasztikus díszítéssel, jelezve az alján masszába nyomott Zsolnay Pécs jelezettel, formaszám: 3374, felső része hiányos és az

m: 55 cm

aranyozás utólagos