1325. Díszváza
Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott fehér cserép, plasztikus díszítéssel, jelezve az alján masszába nyomott Zsolnay Pécs jelezettel, formaszám: 3374, felső része hiányos és az
m: 55 cm
aranyozás utólagos