235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kézitükör

1518. Kézitükör

20. sz. első fele, elmosódott fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, vésett, koronás B. v. M tulajdonosi monogrammal, fazettált tükörrel

Btto: 283 g; h: 27 cm