235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Dísztál

1335. Dísztál

Rudolf Ditmar, Znaim, 19. sz. második fele, festett, aranyozott fajansz, jelezve az alján: masszába nyomott bélyegző, formaszám: 1857, hajszálrepedt

d: 40 cm