1279. Teáscsésze és alj, 2 db
Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, "cubash" dekorral, jelezve az alján: máz feletti zöld Herend felirattal és négylevelű lóhere jelzettel
m: 7 cm; d: 16,5 cm