235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Szelence

1369. Szelence

francia (?), 19. sz. közepe, 800 ezrelékes belül tűzaranyozott ezüst, ovális, öntött test, plasztikus főúri portrékkal és virágfüzérekkel

139 g; 4,4*9*5,8 g