235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Falióra

1081. Falióra

francia, 19. sz. vége, felesütős szerkezet, aranyozott bronz tokban, arab számos számlappal, működik

h: 30 cm