235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Szoliter gyűrű

1630. Szoliter gyűrű

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k ródiumozott fehérarany, "C&Z" mesterjegy, karmos foglalatban 1 db félmodern csiszolású briliáns cca. 0,7 ct (M2, W, VVS2)

4,7 g