1630. Szoliter gyűrű
20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k ródiumozott fehérarany, "C&Z" mesterjegy, karmos foglalatban 1 db félmodern csiszolású briliáns cca. 0,7 ct (M2, W, VVS2)
4,7 g