235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Írószekreter

979. Írószekreter

osztrák, 19. sz. második fele, tölgyfa alapon mahagóni borítással, faragott díszítéssel, lehajtható írólapja mögött fiókokkal, kis sérüléssel

168*119*83,5 cm