235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Cseréppipa, 3 db

873. Cseréppipa, 3 db

Selmecbánya, 20. sz. eleje, Zachar Károly műhelye, égetett cserép, egyiken mezőgazdasági eszközök, jelezve : "Zachar Selmeczen"

piipafej m: 6 és 8,5 cm