873. Cseréppipa, 3 db
Selmecbánya, 20. sz. eleje, Zachar Károly műhelye, égetett cserép, egyiken mezőgazdasági eszközök, jelezve : "Zachar Selmeczen"
piipafej m: 6 és 8,5 cm