235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Asztalka

1065. Asztalka

osztrák, 19. sz. vége, feketére festett fa, színezett jávorfa intarziás díszítéssel, esztergált lábbal, sérült

m: 81cm, d: 50 cm