235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Díszpohár

1219. Díszpohár

Anton Kothgasser (Bécs,1769-1851) aranyozott, zománcfesett színtelen, üveg "Dedié a Monsieurte Comte de la tour l' Auverge" felirattal, j.j.l.: A .K. pinx, aranyozáson kis kopásokkal, apró sérüléssel,

m: 13 cm