235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Asztalközép

1437. Asztalközép

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Anton Henrich Zipper - Bachruch A. Succ. 1922 utáni mesterjegy, bordázott díszítéssel,

1028 g; 13*45*22 cm

öntött fülekkel, belül aranyozva