1437. Asztalközép
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Anton Henrich Zipper - Bachruch A. Succ. 1922 utáni mesterjegy, bordázott díszítéssel,
1028 g; 13*45*22 cm
öntött fülekkel, belül aranyozva