1535. Vodkás pohár, 2 db
Moszkva, 20. sz., 875 ezrelékes ezüst, "KHK" cirill betűs mesterjegy, talpon és belül aranyozva, paláston fekete niellós díszítéssel
72 g; m: 8 cm