235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Vodkás pohár, 2 db

1535. Vodkás pohár, 2 db

Moszkva, 20. sz., 875 ezrelékes ezüst, "KHK" cirill betűs mesterjegy, talpon és belül aranyozva, paláston fekete niellós díszítéssel

72 g; m: 8 cm