235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > A kis mester

1294. A kis mester

Meissen, 19. sz. eleje, festett aranyozott porcelán, talpán máz alatti kék kardos jelzettel, és karcolt P 114. számmal, 48-as bélyegzéssel, restaurált

7*11,5 cm