235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tálca

1561. Tálca

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Péter Testvérek mesterjegy, kerek forma, sugaras, szirmokká alakított peremdísszel

635 g; d: 34,8 cm