235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Cigarettatárca

1526. Cigarettatárca

Pest, 1872-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "SP" ismeretlen mesterjegy, különféle gilosált és gépi vésett díszítéssel

130 g; 8*10,5 cm