235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kaukázusi "Perepedil" szőnyeg

1139. Kaukázusi "Perepedil" szőnyeg

20. sz. első fele, gördesz csomózás, kis sérüléssel

166*125 cm