235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kínálótál

1315. Kínálótál

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott fehércserép, jelezve az alján a testvérek jelével, formaszám: 1438, sérült

13,5*20,5 cm