235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kompótos készlet

1551. Kompótos készlet

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Theodor Dör (?) mesterjegy, lekerekített nyelekkel, eredeti dobozában, össz: 7 db

192 g; h: 14,8-21,5 cm