1551. Kompótos készlet
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Theodor Dör (?) mesterjegy, lekerekített nyelekkel, eredeti dobozában, össz: 7 db
192 g; h: 14,8-21,5 cm