235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Női emeletes írószekreter

976. Női emeletes írószekreter

olasz, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, tükrös ajtó mögött két kis fiókkal, lehajtható írólapja mögött két kis fiókkal, bronz veretekkel, 2 db kulccsal

210*91*47 cm