976. Női emeletes írószekreter
olasz, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, tükrös ajtó mögött két kis fiókkal, lehajtható írólapja mögött két kis fiókkal, bronz veretekkel, 2 db kulccsal
210*91*47 cm