235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kisváza, 2 db

1336. Kisváza, 2 db

Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. eleje, eozin és ökörvér mázas fehércserép, jelezve az alján: domború körpecséttel

m: 12,5 cm