1497. Psumimtartó
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Braunsteiner és Kiss 1931-1936 közötti mesterjegye, fémnyomott, kerek, átfűrészelt test, kis sérüléssel
82 g; m: 17 cm