235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Zsúrkocsi

1092. Zsúrkocsi

magyar, 20. sz. eleje, diófa és bükkfa, lehajtható oldallapokkal, kiemelhető felső tálcával, kerekeken, kis sérüléssel

89*79*48 cm