235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Úti íródoboz (Papeterie)

1019. Úti íródoboz (Papeterie)

Párizs, Alphone Giroux (?-1848), 19. sz. első fele, tölgyfa alapon mahagóni borítással, teknőcpáncél és sárgaréz intarziával, felhajtható, bőr borítású írólap alatt két kis fiókkal, rekeszekkel,

10,5*34*27,5 cm

két tintatartóval, jelzett: "Alph. Giroux & Cie Paris", 1 db kulccsal