1019. Úti íródoboz (Papeterie)
Párizs, Alphone Giroux (?-1848), 19. sz. első fele, tölgyfa alapon mahagóni borítással, teknőcpáncél és sárgaréz intarziával, felhajtható, bőr borítású írólap alatt két kis fiókkal, rekeszekkel,
10,5*34*27,5 cm
két tintatartóval, jelzett: "Alph. Giroux & Cie Paris", 1 db kulccsal