1558. Kagyló kínáló
20. sz. első fele, budapesti behozatali jellel, 835 ezrelékes ezüst, három lábon préselt fésűkagyló alakú, fedeles tálka, fedelén szignált, csillag alakú mesterjegy, kis sérüléssel
133 g; 4,5*14*13 cm