235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kagyló kínáló

1558. Kagyló kínáló

20. sz. első fele, budapesti behozatali jellel, 835 ezrelékes ezüst, három lábon préselt fésűkagyló alakú, fedeles tálka, fedelén szignált, csillag alakú mesterjegy, kis sérüléssel

133 g; 4,5*14*13 cm