989. Kártyaasztal
francia, 19. sz. második fele, tölgyfa alapon mahagóni és topolyafa borítással, csont berakással, bükkfa lábazaton, 1 fiókkal, kinyitható és elfordítható lappal, sérülésekkel
nyitva:72*82*81 cm, csukva: 75,5*82*40 cm