235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kártyaasztal

989. Kártyaasztal

francia, 19. sz. második fele, tölgyfa alapon mahagóni és topolyafa borítással, csont berakással, bükkfa lábazaton, 1 fiókkal, kinyitható és elfordítható lappal, sérülésekkel

nyitva:72*82*81 cm, csukva: 75,5*82*40 cm