235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Bonbonier

1274. Bonbonier

cseh, 19. sz. vége, bécsi imitációjú festett és matricázott,aranyozott porcelán, sérült, restaurált

d: 15,5 cm