235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Asztalközép

1494. Asztalközép

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Czwartner Ferenc Budafok mesterjegy, kalapált, domborított, hullámos

1546 g; 24*40,7*33 cm

peremű öblös tál, kis sérüléssel