1494. Asztalközép
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Czwartner Ferenc Budafok mesterjegy, kalapált, domborított, hullámos
1546 g; 24*40,7*33 cm
peremű öblös tál, kis sérüléssel