235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Keretóra

1001. Keretóra

magyar, 19 sz. közepe, felesütős szerkezet, aranyozott, blondelmasszás tok, aranyozott sárgaréz rátétekkel, római számos zománcozott számlap, kis sérüléssel

55*40 cm

hibás zenélő szerkezettel