1001. Keretóra
magyar, 19 sz. közepe, felesütős szerkezet, aranyozott, blondelmasszás tok, aranyozott sárgaréz rátétekkel, római számos zománcozott számlap, kis sérüléssel
55*40 cm
hibás zenélő szerkezettel