1624. Karmazált gyűrű
20. sz. eleje, bécsi fémjellel, 14 k ródiumozott fehérarany, "OW" mesterjegy, karmos foglalatban ovális csiszolású, élénkzöld smaragd cca. 1,2 ct és 10 db modern és félmodern
4 g
csiszolású briliáns cca. 2 ct (M1-M2, TCr-Cr, VSI-SI), apró hibával