235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Karmazált gyűrű

1624. Karmazált gyűrű

20. sz. eleje, bécsi fémjellel, 14 k ródiumozott fehérarany, "OW" mesterjegy, karmos foglalatban ovális csiszolású, élénkzöld smaragd cca. 1,2 ct és 10 db modern és félmodern

4 g

csiszolású briliáns cca. 2 ct (M1-M2, TCr-Cr, VSI-SI), apró hibával