235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Lány gyümölcskosárral

1248. Lány gyümölcskosárral

Berlin, KPM, 1860 körül, festett, aranyozott porcelán, talpán jelzett

m: 21,5 cm