235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Nagydíj (trófea)

1455. Nagydíj (trófea)

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes aranyozott ezüst, Wintermantel és Szombathy mesterjegy, nyakán és fedelén zöld szerpentin csiszolattal, foglalatokban ovális zöld üveg kőutánzatokkal,

3063 g; 47*37*26 cm

plasztikus lófékező figurával és emlékfelirattal: "AM. Kir. Földművelésügyi Miniszter Tiszteletdíja, Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár