1377. Cukordoboz
Schwäbisch Gmünd, 19. sz. vége, 1872-1902 közötti behozatali jellel, 800 ezrelékes, belül aranyozott ezüst, Wilhelm Binder mesterjegy, négy lábon álló ovális test,
302 g; 15,5*13*12 cm
antikolva, kis sérüléssel