235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1377. Cukordoboz

Schwäbisch Gmünd, 19. sz. vége, 1872-1902 közötti behozatali jellel, 800 ezrelékes, belül aranyozott ezüst, Wilhelm Binder mesterjegy, négy lábon álló ovális test,

302 g; 15,5*13*12 cm

antikolva, kis sérüléssel