235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Iráni "vadászjelenetes" szőnyeg

1128. Iráni "vadászjelenetes" szőnyeg

20. sz. eleje, szenné csomózás, egyenletesen kopott

227*156 cm