235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kávéscsésze és alj

1269. Kávéscsésze és alj

Doccia, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: máz alatti koronás N jellel, a tányér sérült

m: 6 cm; d: 11,5 cm